З кожним роком нові технологічні досягнення спрощують наше життя та полегшують низку повсякденних процесів, проте деякі питання досі залишаються без відповідей навіть в епоху штучного інтелекту та збільшення потужностей абсолютно усіх пристроїв. На такі проблеми звернула увагу спільнота мобільних розробників XDA-Developers.

Все ще недостатній обсяг батарей

Вдосконалюючи нові моделі смартфонів, розробники щороку продовжують шукати рішення та компроміси для ключової деталі – акумулятора смартфона. Можна помітити загальну тенденцію до поступового збільшення його обʼєму, проте і процеси, які сьогодні виконує смартфон, стають складнішими, а отже потребують більше енергії. Подібне замкнуте коло досі залишає обсяг батарей постійно недостатніми для того, щоб повною мірою насолоджуватися грою у мобільні ігри,  азартні розваги на Фонтан казино, переглядати відео контент та в цілому використовувати смартфон без обмежень.

Реклама

Реклама в мобільних додатках та іграх є одним з основним джерелом прибутку для розробників та авторів контенту попри те, що звичайні користувачі всіма способами намагаються її уникнути:

  • Платні підписки;
  • Блокування реклами;
  • Встановлення додаткового софту.

Очевидно, що у майбутньому менше реклами не стане, адже великі корпорації знаходять нові способи її донесення. 

Ремонт девайсів є занадто дорогим

Дуже часто вихід з ладу того чи іншого пристрою став означати його повну заміну та купівлю нового, адже в багатьох випадках ремонт є очевидно не вигідним. Власне техніка стала значно складнішою та більш технологічною, проте деякі виробники намагаються зрушити це питання з місця. Наприклад, в Apple заявили про програму самостійного ремонту, що дозволить користувачам простіше купувати оригінальні деталі у разі необхідності.

Інтернет-покриття

Заради справедливості необхідно зазначити, що над цим питанням спеціалісти активно працюють протягом останніх 20 років, проте у світі досі залишається чимало місць, де мобільний інтернет дуже сильно відстає від сучасних темпів, а за статистикою 3 млрд. людей на планеті досі відрізані від інтернету.