• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Детский центр Маленький Гений
  проспект 40-річчя Перемоги, тел. 0 (66) 614-57... показати
  проспект 40-річчя Перемоги, 11б, тел. +380(66)614-57-85 детальніше
  Логопеди Детский центр Маленький Гений знаходиться у Запоріжжі, проспект 40-річчя Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Центр педиатрии и семейной медицины Здоровое детство
  Запоріжжя, вулиця Ризька, тел. 0 (50) 454-26... показати
  Запоріжжя, вулиця Ризька, 5, тел. +380(50)454-26-20 детальніше
  Логопеди Центр педиатрии и семейной медицины Здоровое детство знаходиться у Запоріжжі, вулиця Ризька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.

коротко про логопеди у Запоріжжі

На цій сторінці зібрані логопеди, розташовані у Запоріжжі. Locator.ua відомо про дві логопеди поряд з цим місцем серед яких Детский центр Маленький Гений, Центр педиатрии и семейной медицины Здоровое детство , які розташовані на пр. 40-річчя Перемоги, вул. Ризька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці логопеди.

 • Скільки Логопеди у Запоріжжі?

  За даним Locator.ua у Запоріжжі ведуть діяльність 2 Логопеди.

 • Які Логопеди найкращі у Запоріжжі?

  Locator радить відвідати насступні Логопеди у Запоріжжі: Детский центр Маленький Гений, Центр педиатрии и семейной медицины Здоровое детство.

 • Де знаходиться найближчі від мене Логопеди у Запоріжжі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Логопеди, перейдіть на сторінку Логопеди у Запоріжжі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Логопеди у Запоріжжі?

  Ціни на послуги Логопеди залежать від конкретної послуги і Логопеди. Locator.ua дає можливість всім Логопеди вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Логопеди.

 • Послугами яких Логопеди у Запоріжжі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Логопеди, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Детский центр Маленький Гений, Центр педиатрии и семейной медицины Здоровое детство.

 • Як зв'язатись з цими Логопеди?

  Контакти для зв'язку з цими Логопеди ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Логопеди у Запоріжжі

Логопеди за районами Запоріжжя:

Більше популярних послуг у рубриці:

медичні довідки, УЗД, педіатр, гастроентеролог, ортопедія, довідка в басейн, дерматолог, логопед, психолог, алергологія, реабілітолог, імунолог, гастроентерологія, 3D-УЗД, довідка на роботу, навчання, кардіолог, алерголог, ортопед, кардіологія, ехокардіографія