Концертні зали у Запоріжжі

2
 • Мотор Сич Дворец культуры имени Т. Г. Шевченко

  вулиця Червона, тел. 0 (61) 720-42... показати
  вулиця Червона, 24а, тел. +380(61)720-42-54 детальніше
  Концертні зали Мотор Сич Дворец культуры имени Т. Г. Шевченко знаходиться у Запоріжжі, вулиця Червона. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.
 • Запорожская областная филармония Концертный зал имени М. Глинки

  проспект Соборний, тел. 0 (61) 236-44... показати
  проспект Соборний, 183, тел. +380(61)236-44-56 детальніше
  Концертні зали Запорожская областная филармония Концертный зал имени М. Глинки знаходиться у Запоріжжі, проспект Соборний. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про концертні зали у Запоріжжі (Запорізька)

На цій сторінці зібрані концертні зали, розташовані у Запоріжжі (Запорізька). Locator відомо про дві концертні зали поряд з цим місцем серед яких Мотор Сич Дворец культуры имени Т. Г. Шевченко, Запорожская областная филармония Концертный зал имени М. Глинки , які розташовані на вул. Червона, пр. Соборний. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці концертні зали.

 • Скільки Концертні зали у Запоріжжі?

  За даним Locator у Запоріжжі ведуть діяльність 2 Концертні зали.

 • Які Концертні зали найкращі у Запоріжжі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Концертні зали у Запоріжжі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Концертні зали, перейдіть на сторінку Концертні зали у Запоріжжі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Концертні зали у Запоріжжі?

  Ціни на послуги Концертні зали залежать від конкретної послуги і Концертні зали. Locator.ua дає можливість всім Концертні зали вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Концертні зали.

 • Послугами яких Концертні зали у Запоріжжі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Концертні зали, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Мотор Сич Дворец культуры имени Т. Г. Шевченко, Запорожская областная филармония Концертный зал имени М. Глинки.

 • Як зв'язатись з цими Концертні зали?

  Контакти для зв'язку з цими Концертні зали ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Концертні зали у Запоріжжі

Концертні зали за районами Запоріжжя: