• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Запорожская областная государственная лаборатория ветеринарной медицины
  вулиця Іванова, тел. 0 (61) 265-09... показати
  вулиця Іванова, 95, тел. +380(61)265-09-42 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Запорожская областная государственная лаборатория ветеринарной медицины знаходиться у Запоріжжі, вулиця Іванова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 12:00.
 • Ветеринарная клиника ВетМир
  Запоріжжя, вулиця Чумаченко, тел. 0 (61) 707-71... показати
  Запоріжжя, вулиця Чумаченко, 40, тел. +380(61)707-71-17 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника ВетМир знаходиться у Запоріжжі, вулиця Чумаченко. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

коротко про ветеринарна лабораторія у Запоріжжі

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Запоріжжі. Locator.ua відомо про дві ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Запорожская областная государственная лаборатория ветеринарной медицины, Ветеринарная клиника ВетМир , які розташовані на вул. Іванова, вул. Чумаченко. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Запоріжжі?

  За даним Locator.ua у Запоріжжі ведуть діяльність 2 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Запоріжжі?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Запоріжжі: Запорожская областная государственная лаборатория ветеринарной медицины, Ветеринарная клиника ВетМир.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Запоріжжі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Запоріжжі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Запоріжжі?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Запоріжжі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Запорожская областная государственная лаборатория ветеринарной медицины, Ветеринарная клиника ВетМир.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Запоріжжі

Ветеринарна лабораторія за районами Запоріжжя:

Більше популярних послуг у рубриці:

ветеринар-дерматолог/аллерголог, ветеринар-гомеопат, стрижка тварин, чіпування, ветеринар-дієтолог, ветеринар-онколог, обробка від паразитів, ветеринар-акушер/гінеколог, ветеринар-офтальмолог, зоотаксі, усипляння тварин, ветеринар-анестезіолог, ветеринар-реаниматолог, кастрація/стерилізація тварин, Безкоштовний Wi-Fi, ветеринар-кардіолог, фото тварин, обрізання клюва, ветеринар, ветеринар-ендокринолог