Locator Запоріжжя Онкологічна клінікаОнкологічна клініка Запоріжжя

Онкологічна клініка у Запоріжжі

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер
  Запоріжжя, вулиця Культурная, тел. 0 (68) 144-40... показати
  Запоріжжя, вулиця Культурная, 177а, тел. +380(68)144-40-85 детальніше
  Запорізький регіональний протипухлинний центр | "ЗРПЦ" Основний принцип роботи онкологів нашого центру – індивідуальний підхід та надання допомоги всім пацієнтам без винятку. Чим раніше Ви...

Коротко про онкологічна клініка у Запоріжжі (Запорізька)

На цій сторінці зібрані онкологічна клініка, розташовані у Запоріжжі (Запорізька). Locator відомо про одна онкологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер , який розташований на вул. Культурная. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці онкологічна клініка.

 • Скільки Онкологічна клініка у Запоріжжі?

  За даним Locator у Запоріжжі ведуть діяльність 1 Онкологічна клініка.

 • Які Онкологічна клініка найкращі у Запоріжжі?

  Locator радить відвідати насступні Онкологічна клініка у Запоріжжі: Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер.

 • Де знаходиться найближчі від мене Онкологічна клініка у Запоріжжі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Онкологічна клініка, перейдіть на сторінку Онкологічна клініка у Запоріжжі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Онкологічна клініка у Запоріжжі?

  Ціни на послуги Онкологічна клініка залежать від конкретної послуги і Онкологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Онкологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Онкологічна клініка.

 • Послугами яких Онкологічна клініка у Запоріжжі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Онкологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер.

 • Як зв'язатись з цими Онкологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Онкологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Онкологічна клініка у Запоріжжі

Онкологічна клініка за районами Запоріжжя: