Locator Запоріжжя СанаторіїСанаторії Запоріжжя

Санаторії у Запоріжжі

2
 • Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт

  вулиця Ленская, тел. 0 (61) 286-96... показати
  вулиця Ленская, 45, тел. +380(61)286-96-83 детальніше
  Санаторії Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт знаходиться у Запоріжжі, вулиця Ленская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:30.
 • Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт

  Запоріжжя, вулиця Ленская, тел. 0 (61) 286-96... показати
  Запоріжжя, вулиця Ленская, ленська, тел. +380(61)286-96-83 детальніше
  Санаторії Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт знаходиться у Запоріжжі, вулиця Ленская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:30.

Коротко про санаторії у Запоріжжі (Запорізька)

На цій сторінці зібрані санаторії, розташовані у Запоріжжі (Запорізька). Locator відомо про дві санаторії поряд з цим місцем серед яких Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт, Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт , які розташовані на вул. Ленская. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці санаторії.

 • Скільки Санаторії у Запоріжжі?

  За даним Locator у Запоріжжі ведуть діяльність 2 Санаторії.

 • Які Санаторії найкращі у Запоріжжі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Санаторії у Запоріжжі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Санаторії, перейдіть на сторінку Санаторії у Запоріжжі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Санаторії у Запоріжжі?

  Ціни на послуги Санаторії залежать від конкретної послуги і Санаторії. Locator.ua дає можливість всім Санаторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Санаторії.

 • Послугами яких Санаторії у Запоріжжі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Санаторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт, Клинический Санаторий Великий Луг, филиал Приазовкурорт.

 • Як зв'язатись з цими Санаторії?

  Контакти для зв'язку з цими Санаторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Санаторії у Запоріжжі

Санаторії за районами Запоріжжя: