Locator Запоріжжя Медичні комісіїМедичні комісії Запоріжжя

Медичні комісії у Запоріжжі

3
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинская комиссия для водителей
  Запоріжжя, вулиця Перемоги, тел. 0 (96) 426-10... показати
  Запоріжжя, вулиця Перемоги, 2/1, тел. +380(96)426-10-41 детальніше
  Медичні комісії Медицинская комиссия для водителей знаходиться у Запоріжжі, вулиця Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Медицинский центр водительская Медкомиссия
  вулиця Перемоги, тел. 0 (61) 220-27... показати
  вулиця Перемоги, улица, тел. +380(61)220-27-02 детальніше
  Медичні комісії Медицинский центр водительская Медкомиссия знаходиться у Запоріжжі, вулиця Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Областной центр медико-социальной экспертизы
  проспект Соборний, тел. 0 (61) 764-27... показати
  проспект Соборний, соборний, тел. +380(61)764-27-53 детальніше
  Медичні комісії Областной центр медико-социальной экспертизы знаходиться у Запоріжжі, проспект Соборний. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 14:30.

Коротко про медичні комісії у Запоріжжі (Запорізька)

На цій сторінці зібрані медичні комісії, розташовані у Запоріжжі (Запорізька). Locator відомо про три медичні комісії поряд з цим місцем серед яких Медицинская комиссия для водителей, Медицинский центр водительская Медкомиссия, Областной центр медико-социальной экспертизы , які розташовані на вул. Перемоги, пр. Соборний. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні комісії.

 • Скільки Медичні комісії у Запоріжжі?

  За даним Locator у Запоріжжі ведуть діяльність 3 Медичні комісії.

 • Які Медичні комісії найкращі у Запоріжжі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні комісії у Запоріжжі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні комісії, перейдіть на сторінку Медичні комісії у Запоріжжі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні комісії у Запоріжжі?

  Ціни на послуги Медичні комісії залежать від конкретної послуги і Медичні комісії. Locator.ua дає можливість всім Медичні комісії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні комісії.

 • Послугами яких Медичні комісії у Запоріжжі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні комісії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинская комиссия для водителей, Медицинский центр водительская Медкомиссия, Областной центр медико-социальной экспертизы.

 • Як зв'язатись з цими Медичні комісії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні комісії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні комісії у Запоріжжі

Медичні комісії за районами Запоріжжя: